Prodej vzduchové techniky a příslušenství

Kompresory

Šroubové kompresory MARK

MSM Mini 2,2 - 3 - 4 - 5,5 kW - na výběr je mezi kompresory na vzdušníku, ve verzi na vzdušníku a se sušičkou a samozřejmě také samotné kompresory. Firma MARK vyrábí šroubové kompresory již od roku 1970.

MSM MAXI 5,5 - 7,5 - 11 - 15 kW - náš sortiment obsahuje verzi základní, na tlakové nádobě, se sušičkou Dry a verzi se sušičkou, potrubím a filtry

MSA 4 - 5,5 - 7,5 - 11 - 15 kW - snadná údržba, jednoduchá instalace a nízká hlučnost je řadí mezi světovou špičku v oboru. Vybrat si můžete mezi verzí na tlakové nádobě, se sušičkou, sušičku MDX, filtry a odchozí potrubí. Možností je i kompletní kompresorová soustava, která je určena pro malý prostor.

MSB 11 - 15 - 18 - 22 - 30 kW - jsou estetické a moderní, olejem mazané šroubové kompresory s řemenovým převodem mezi kompresorem a elektromotorem. Zaujmou snadnou údržbou a obsluhou.

MSC 22 - 30 - 37 - 45 - 55 - 75 kW jejich hlavními klady je konstantní výkon, velký objem vzduchu na výstupu, vysoký výkon a životnost. Za zmínku jistě stojí nízká hlučnost.

MSD 55 - 75 - 90 kW - spolehlivé a funkční šroubové kompresory jednoduché na obsluhu. Jistě oceníte jejich nízkou míru hlučnosti.

RMD 30 - 37 - 45 - 55 kW - vysoký výkon, vysoká spolehlivost a snadná údržba jsou hlavními plusy tohoto typu kompresoru. Nepřetržitý vývoj výrobků značky MARK zaručuje nižší úroveň hlučnosti a lepší výkon.

RME 55 - 75 - 90 - 110 kW - jistě oceníte všestrannost, moderní design a spolehlivost. Díky nízkým nákladům na výrobu stlačeného vzduchu a nízkými náklady jsou šetrné k životnímu prostředí. Dalším plusem je jeho nízká hlučnost.

RMF 110 - 132 - 160 kW - jejich hlavními přednostmi jsou snadná údržba, vysoká spolehlivost a výkon. Mezi jeho výbavu patří vstupní filtr, samočinné vyrovnávání a chladič oleje a vzduchu. Nízkou spotřebu zaručí mimo jiné ventilace elektronicky řízenou turbínou, efektivní stlačování a optimální výkon motoru.

Šroubové kompresory RMD - RME - RMF - poháněny jsou pomocí koaxiální spojky a příkon jejich elektromotorů je 30 až 160 kW.

MSM N2 7, 5 kW s dvojitým výstupem pro vzduch a dusík - jsou k dispozici všude tam, kde je právě potřebujete. Kompresor zvýší životnost vašich pneumatik a udělá jízdu autem bezpečnější.

ECOLIFE a WIS - moderní bezolejové šroubové a spirálové kompresory - vyrábí zde stlačený perfektně čistý vzduch. Motor má příkon 1,5 - 55 kW, 7,5 - 13 bar a dodávané množství je 126 - 9 167 l/min. Protože splňují i ty nejvyšší nároky na kvalitu vzduchu, tak jsou určeny pro zdravotnické účely.

Compact air - bezolejové kompresory firmy Gentilin - dlouhá životnost je zaručena díky kvalitním materiálům, ze kterých jsou vyráběny. Sestavovány i testovány jsou přímo u výrobce v Itálii. Jsou určeny pro všechny řemeslníky, kteří potřebují bezchybně čistý vzduch a to i při nízkých teplotách.

Gentilin dental - série DH 150 a DL 150 - inovační technologie dentálních kompresorů vám zaručí vynikající výkon s minimálními náklady na údržbu. Volitelné varianty filtračních systémů zaručí výstupní vzduch nejvyšší kvality. Jejich hluk byl snížen na minimum a můžete je postavit na místa, která dříve vůbec nebyla možná.

Pístové kompresory Stormy Silent Pro a Bluwind Pro - ve stacionárním i mobilním provedení s příkonem motoru od 1,5 kW až po 7,5 kW, tlakem 8 - 15 barů a dodávaným množstvím 160 - 735 l/min. Své uplatnění najde především v řemeslných provozech a dílnách.

Průmyslové pístové kompresory RL - RH - RK - jsou přímo spojené s motorem, jedno či dvoustupňové a jsou vzduchem chlazené. Pro průmyslové aplikace představují nejvyšší možný standard. To zaručuje vysoká bezpečnost práce, délka životnosti a především jejich kvalita.

Pístové kompresory Compact Air - bezolejové kompaktní kompresory v přenosném provedení. Příkon motorů je 1,8 - 4 kW, tlak 10 bar a dodávané množství 160 - 735 l/min. Využití najdou především v řemeslnických aplikacích.

Energy Box - rekuperační jednotka firmy zajistí vysokou úsporu energie, snížení nákladů a emisí. Za zmínku jistě stojí i zvýšení produkce. Svoje uplatnění najde v umývárnách, vytápěcích systémech, v mlékárnách při sterilizaci nebo při barvení textilu a mnoha dalších aplikacích. Z příkonu kompresoru může být využito až 94% energie.

Pneumatické nářadí

M7 - zvolte si odolné, výkonné a spolehlivé nářadí. Všechny její výrobky jsou certifikovány řízením kvality ISO9001 a mají schválení CE zaručující kvalitu. Vyberete si mezi nýtovacími kleštěmi, příklepovými utahováky, úhlovými bruskami a dalšími výrobky.

Úprava vzduchu

Sušičky:

ADS - adsorpční sušičky - kompresor, který pracuje při okolní teplotě 20°C s relativní vlhkostí 70% obsahuje 12g vody v každém vyrobeném nm³ vzduchu. Sušičku doporučujeme k procesům v potravinářství, textilní výrobě, anebo výrobě nápojů.

MDX - kondenzační sušičky pro výkon 4000 až 70 000 l/min - vlhkost je součástí atmosferického vzduchu. Proto ho najdete ve stlačené formě i v potrubích ve formě kondenzátu nebo vodní páry.

Tlakové nádoby:

 • vertikální tlakové nádoby s objemem od 10 do 10 000 litrů
 • tlakové nádoby dle EC 97/23 s objemem od 0,5 do 100 litrů
 • spojovací hadice k tlakovým nádobám

Filtry dle ISO 8573,1

 • 5 filtrů s různou filtrační schopností, které zajistí kvalitní vzduch podle normy ISO 8573,1
 • pro průtok až 40 000 litrů za minutu
 • náhradní filtrační díly a montážní příslušenství

Automatické odpouštěče kondenzátoru

 • pro průtok vzduchu 5 000 - 45 000 l/m
 • elektronické provedení ECD

Separátory olej - voda

 • řada FOD pro separaci oleje a vody z kondenzátorů
 • pro výkon 1 400 - 95 000 I/m
 • spotřební materiál pro separátory

Jednotky na úpravu vzduchu

 • celkem 3 řady úpravných jednotek
 • řada Metalwork - robustní úpravné jednotky odolné vůči mechanickému poškození
 • řada Futura - modulární úpravné jednotky se širokým výběrem komponentů
 • řada A1 - cenově výhodné provedení se základními přístroji

Regulátory vzduchu

 • provedení pro dálkové řízení a vysokoprůtokové provedení
 • přesné regulátory pro precizní nastavení tlaku
 • speciální verze regulátorů pro specifické požadavky nastavení tlaku vzduchu

Pneumatické válce

 • nový válec si vybíráme v případě, že potřebujeme nový, anebo pohon pro nové konstrukce
 • jejich rozměry jsou normovány na základě rozměrového výkresu
 • v našem katalogu najdete výrobky firmy A.P.I. na základě vašeho přání poskytneme konstrukční katalog se všemi nezbytnými informacemi
 • vybrat si můžete mezi jednočinným a dvoučinným válcem. Jeho průměr závisí na stanovení tlačné síly, která je přímo úměrná tlaku a zmiňovanému průměru.


Jistě si vyberete i z naší nabídky rozvodů vzduchu, příslušenství ke kompresorům, ventilů, hadic, průmyslové armatury, měřící techniky, spojek pro automatizaci, rychlospojek a šroubení. Pro více informací o našem aktuálním katalogu volejte 605 705 432.

Kontaktní informace

JR Kompresory
Obránců míru 1306
Přelouč
535 01
Česká republika
IČ:
DIČ